Kreativní hračky - Shusha

Čtyři roční období

Jak se stromy mění v průběhu roku? Zkrášlete koruny stromů o květy, listí nebo ptáčky, a rozlište všechna čtyři roční období.

detail produktu
2990,– Kč

Pohádky

Díky této originální dřevěné sadě si vaše děti mohou připomenout své oblíbené pohádky, kombinovat je, ale také vymýšlet nové a vlastní fantastické příběhy.

detail produktu
2490,– Kč

Říše zvířat

V této zábavné hře si můžete vy i vaše děti díky osmadvaceti barevným dílkům poskládat různá zvířátka, od vašich oblíbených domácích mazlíčků až po divoké šelmy.

detail produktu

Měsíc a hvězdičky

Originální hra rozvíjející motorické schopnosti vašich dětí a jejich chápání rovnováhy. Na spící Měsíc je třeba naskládat co nejvíc hvězdiček. Nebude to ale snadné, protože měsíc se ve spánku rád kolébá.

detail produktu
1890,– Kč

Vyrobte si portrét

Poskládejte si portrét vašeho kamaráda, svůj vlastní, či portrét oblíbené celebrity. S pomocí osmačtyřiceti originálních dílků můžete vyobrazit různé obličeje různých národností.

detail produktu

Komu je to podobné?

Tato poutavá hra obsahuje deset kvalitních dřevěných kostiček s nejrůznějšími obličejovými rysy. Všechny kostičky jde přitom různě skládat, kombinovat a tím vytvářet všemožné ženské i mužské obličeje.

detail produktu
1490,– Kč

Jí se to – nejí se to

Originální hra, která vaše děti naučí si zapamatovat, co se jí a co ne. Jejich úkolem je „nakrmit“ dřevěného kuchaře destičkami znázorňující různé potraviny. Ovšem pouze potraviny jedlé pro nás se kuchaři vejdou do pusy.

detail produktu
1990,– Kč

Zoo

Poznáte zvířátko? S pomocí desky, na kterou lze magneticky připevnit libovolné kombinace třiadvaceti dřevěných dílků, můžete své děti učit rozpoznávat existující zvířátka, nebo nechat průchod jejich fantazii ve vymýšlení tvorů zcela nových.

detail produktu
2790,– Kč

Lidičkové

Postavte si svou vlastní originální partičku lidiček z celkem patnácti hracích dílků z kvalitního bukového dřeva. Dlouhý nebo široký, muž nebo žena, dítě nebo stařík. Všechno je možné!

detail produktu

Krajinka

Nechte vaše děti postavit si jejich vysněné sousedství díky kombinaci domečků, stromů a zahrádek. Jednotlivé elementy dané krajinky lze přitom skládat nejen vedle sebe, ale i dopředu a dozadu, čímž získá na prostorové hloubce.

detail produktu
 

 

+420 777 025 496

info@woodseason.cz

po-pá: 9:00-18:00