Shusha - podrobné zobrazení - Wood-Season.cz

Hračky - Shusha

Čtyři roční období

Jak se stromy mění v průběhu roku? Zkrášlete koruny stromů o květy, listí nebo ptáčky, a rozlište všechna čtyři roční období.

detail produktu
2990,– Kčcena s DPH

Pohádky

Díky této originální dřevěné sadě si vaše děti mohou připomenout své oblíbené pohádky, kombinovat je, ale také vymýšlet nové a vlastní fantastické příběhy.

detail produktu
2490,– Kčcena s DPH

Měsíc a hvězdičky

Originální hra rozvíjející motorické schopnosti vašich dětí a jejich chápání rovnováhy. Na spící Měsíc je třeba naskládat co nejvíc hvězdiček. Nebude to ale snadné, protože měsíc se ve spánku rád kolébá.

detail produktu
1890,– Kčcena s DPH

Komu je to podobné?

Tato poutavá hra obsahuje deset kvalitních dřevěných kostiček s nejrůznějšími obličejovými rysy. Všechny kostičky jde přitom různě skládat, kombinovat a tím vytvářet všemožné ženské i mužské obličeje.

detail produktu
1490,– Kčcena s DPH

Jí se to – nejí se to

Originální hra, která vaše děti naučí si zapamatovat, co se jí a co ne. Jejich úkolem je „nakrmit“ dřevěného kuchaře destičkami znázorňující různé potraviny. Ovšem pouze potraviny jedlé pro nás se kuchaři vejdou do pusy.

detail produktu
1990,– Kčcena s DPH

Zoo

Poznáte zvířátko? S pomocí desky, na kterou lze magneticky připevnit libovolné kombinace třiadvaceti dřevěných dílků, můžete své děti učit rozpoznávat existující zvířátka, nebo nechat průchod jejich fantazii ve vymýšlení tvorů zcela nových.

detail produktu
2790,– Kčcena s DPH
 

 

+420 775 636 005

info@woodseason.cz

po-pá: 9:00-18:00