Královské loutkové divadlo s krabicí

Obsáhlé originální loutkové divadlo vyrobené v české chráněné dílně wood season, které nabízí nejen osm dřevěných loutek a sedm scén, ale k tomu i dva balíčky drobných kulis, které vašim divadelním příběhům dodají to správné kouzlo.

vyrobeno v chráněné dílně český výrobek obsahuje divadlo, 8 loutek, 7 scén, 2 balíčky drobných kulis a krabici z březové překližky

Původní cena:

3490 Kč (ušetříte 300 Kč)

Doba dodání:

skladem (Doprava zdarma)

3190 Kč

Originální české divadlo vyrobné v chráněné dílně wood season obsahuje osm unikátních loutek, sedm scén a dva balíčky drobných kulis, které nabízí desítky kombinací k vyprávění těch nejrozmanitějších pohádkových příběhů. Loutkové divadlo je perfektně hravým nástrojem, který dětem umožní nejen poznávat svět pohádek, ale k tomu i realizovat vlastní originální příběhy a tím rozvíjet svou fantazii.

Chcete zachránit princeznu ze spárů zlotřilého draka uvnitř jeho děsivé jeskyně? Anebo jsou princezna a drak naopak nejlepší kamarádi, co musí z lapálie vytáhnout prince, který zabloudil v začarovaném lese? Vašim pohádkovým příběhům se meze skutečně nekladou, a to částečně i díky tomu, že naše loutková divadla wood season rostou spolu s vašimi dětmi.

Loutkové divadlo obsahuje:

  • dřevěnou krabici
  • herní desku
  • dřevěný portál s oponou
  • 8 dřevěných loutek (král, královna, princ, princezna, kašpárek, čert, čaroděj, drak)
  • 7 scén (zámek/trůnní sál, jeskyně/peklo, louka/les, kuchyň/ložnice, komnata/královská zahrada, les/rybník, chaloupka/noční chaloupka)
  • 2 balíčky drobných kulis
  • 4 držáky drobných kulis

Výška loutek: 14 - 16 cm, délka vodícího drátku 32 cm
Rozměry (š × d × v): 51 cm × 36 cm × 50,5 cm

Představení divadla

Sestavení divadla

Tento produkt byl vyroben v chráněné dílně wood season s.r.o. v České republice

 

 

+420 775 636 005

info@woodseason.cz

po-pá: 9:00-18:00