Kreativní hračky - Hrací stěna

Hrací stěna 125

Menší a úspornější verze klasické hrací stěny. Obsahuje jednu plstěnou tabuli o rozměrech 70 x 50 cm a k tomu 125 dřevěných dílků z kvalitního bukového dřeva, které lze na tabuli skládat do bezpočtu tvarů a obrazců. Každý dílek je z jedné strany opatřen suchým zipem, který na plstěné tabuli pevně drží a zároveň ho lze snadno odejmout.

detail produktu
2490,– Kčcena s DPH

Hrací stěna 360

Hrací stěna je skvělým doplňkem pro děti doma i ve školce. Na plstěné tabuli si děti mohou hrát s celkem 360 dílky z kvalitního bukového dřeva a vdechnout tak život nejrůznějším tvarům i obrazcům. Hrací stěna rozvíjí jemnou motoriku zábavnou formou a díky upevnění jednotlivých dílků na plstěné tabuli se nemusíte bát toho, že by mohly doma překážet nebo se poztrácet.

detail produktu
4990,– Kčcena s DPH

Hrací stěna – Abeceda

Speciální doplňková sada k základní Hrací stěně, se kterou mohou děti hravou a zábavnou formou poznávat svět malých i velkých písmen či rovnou skládat konkrétní slova nebo jednoduché věty.

detail produktu
790,– Kčcena s DPH

Hrací stěna – Číslice

Doplňková sada dřevěných číslic a matematických znaků k základní Hrací stěně. S tímto rozšířením mohou děti odhalit svět matematiky, poznávat jednotlivá čísla nebo i řešit jednoduché matematické úkoly.

detail produktu
790,– Kčcena s DPH

Hrací stěna – Zvířátka

Sedmnáct dřevěných zvířátek jakožto doplněk k základní Hrací stěně, díky němuž se mohou děti hravou formou naučit poznávat nejen řadu současných zvířat, ale k tomu i několik druhů dinosaurů z prehistorické éry.

detail produktu
390,– Kčcena s DPH

Hrací stěna – Dopravní prostředky

23 dřevěných kostiček ve tvaru nejrůznějších pracovních prostředků, zemědělských strojů a různých součástí vesmírného objevování jakožto zábavná a zároveň vzdělávací doplňková sada Hrací stěny.

detail produktu
590,– Kčcena s DPH
 

 

+420 775 636 005

info@woodseason.cz

po-pá: 9:00-18:00