Dřevěné peněženky a pastelky - Dřevěné peněženky

Peněženka z dubového dřeva

Praktická a stylová peněženka od Wood Season z dubového dřeva, která zaujme na první pohled. Peněženka je z kvalitního a odolného materiálu, který jí dodává originální estetický nádech.

detail produktu

Peněženka z ořechového dřeva

Originální peněženka z temného ořechového dřeva, co vašemu každodennímu příslušenství dodá švih a šmrnc, kterým se klasické kožené nebo plátěné peněženky nemůžou vyrovnat.

detail produktu

Malá peněženka/vizitkář z dubového dřeva

Malá peněženka od Wood Season z dubového dřeva, kterou můžete použít i jako praktický vizitkář. Ten je vybaven i praktickým kruhovým výřezem, přes který můžete své doklady, vizitky nebo hotovost prstem pohodlně vysunout.

detail produktu

Peněženka z olšového dřeva

Projasněte šeď každodenního shonu zářivou peněženkou z kvalitního olšového dřeva. V peněžence můžete skladovat vizitky, doklady či hotovost, přičemž vše vám v ní bezpečně udrží odolná kožená přezka.

detail produktu

Malá peněženka/vizitkář z olšového dřeva

Originální vizitkář z olšového dřeva, který můžete využívat i jako malou peněženku. Ať už si do něj ale uchováte cokoliv, jeho kvalitní kožená přezka se postará o to, aby se z vašeho vizitkáře nic nevytrousilo.

detail produktu

Malá peněženka/vizitkář z jasanového dřeva

Ukažte vaši lásku ke dřevu originální malou peněženkou z jasanového dřeva, ve které si můžete uchovávat finanční hotovost, důležité doklady, platební karty anebo třeba i nějaké ty vizitky.

detail produktu
550,– Kč

Vizitky z mixu dřevin (25 kousků)

Co může být ještě originálnějšího a stylovějšího než dřevěný vizitkář? Co takhle dřevěné vizitky? Společnost Wood Season nabízí kvalitní série vizitek z mixu různých druhů dřeva, na které vám navíc můžeme i vytisknout či vygravírovat vámi vyžádaný obsah.

detail produktu
790,– Kč
 

 

+420 777 025 496

info@woodseason.cz

po-pá: 9:00-18:00