Loutková divadla wood season rostou spolu s vašimi dětmi

Originální loutková divadla z české chráněné dílny wood season jsme navrhli nejen tak, aby si je užily děti každého věku, ale také abyste je mohli průběžně doplňovat a rozvíjet spolu s rostoucí fantazií vašich ratolestí, aniž byste zároveň museli vždy kupovat divadlo nové. Naše divadla prostě rostou spolu s vámi!

Vstupte do pohádkové říše

Loutkové divadlo wood season nabízí perfektní způsob, jak odstartovat cestu vašeho dítěte do říše pohádek a kouzel a tím povzbudit jeho představivost ještě v útlém věku. Toto divadlo obsahuje šest loutek, tři oboustranné scénky a k tomu i balíček drobných kulis, se kterými můžete vdechnout život celé plejádě vašich oblíbených pohádek či vymyslet zcela nové fantastické příběhy plné poznání a dobrodružství, které budou jen a pouze ve vaší vlastní režii.

A pokud byste navíc ocenili možnost si svoje divadlo i se vším jeho obsahem prakticky uskladnit, můžete si rovnou zakoupit divadlo s krabicí nebo si tuto stylovou dřevěnou krabici i zakoupit samostatně.

Divadlo, co roste jako z vody

Přestože na našem e-shopu Královské loutkové divadlo nabízíme i samostatně, nemusíte ho hned kupovat jako úplně nové, pokud vaše děti ze současného divadelního setu vyrostly. Jestli totiž už vlastníte naše tradiční loutkové divadlo, můžete si jej doplnit rozšířením právě na divadlo Královské. To obsahuje dvě dodatečné loutky, čtyři oboustranné scény, rozšířený balíček drobných kulis a k tomu i praktickou dřevěnou krabici, do které můžete celé vaše divadlo pohodlně uskladnit.

Pořád nestačí?

Dětská fantazie opravdu nezná mezí, takže pokud by ani rozšíření na Královské divadlo vašim ratolestem nestačilo a toužily by po dalších pohádkových dobrodružstvích, můžete si k tomu dokoupit i samostatné loutky a scénky, díky kterým vaše pohádkové příběhy nepoznají už opravdu žádné hranice.

Nahoru