Hrací stěna

Filtr značek: Vše T-WOOD
tabulkové podrobné
Řadit dle

Hrací stěna 125 – T-WOOD

Menší a úspornější verze klasické hrací stěny. Obsahuje jednu plstěnou tabuli o rozměrech 70 x 50 cm a k tomu 125 dřevěných dílků z kvalitního bukového dřeva, které lze na tabuli skládat do bezpočtu tvarů a obrazců. Každý dílek je z jedné strany opatřen suchým zipem, který na plstěné tabuli pevně drží a zároveň ho lze snadno odejmout.

detail

dostupnost: Skladem

Odešleme zítra
2490 Kčcena s DPH

Hrací stěna 360 – T-WOOD

Hrací stěna je skvělým doplňkem pro děti doma i ve školce. Na plstěné tabuli si děti mohou hrát s celkem 360 dílky z kvalitního bukového dřeva a vdechnout tak život nejrůznějším tvarům i obrazcům. Hrací stěna rozvíjí jemnou motoriku zábavnou formou a díky upevnění jednotlivých dílků na plstěné tabuli se nemusíte bát toho, že by mohly doma překážet nebo se poztrácet.

detail

dostupnost:

4990 Kčcena s DPH

Hrací stěna – Abeceda – T-WOOD

Speciální doplňková sada k základní Hrací stěně, se kterou mohou děti hravou a zábavnou formou poznávat svět malých i velkých písmen či rovnou skládat konkrétní slova nebo jednoduché věty.

detail

dostupnost:

790 Kčcena s DPH

Hrací stěna – Číslice – T-WOOD

Doplňková sada dřevěných číslic a matematických znaků k základní Hrací stěně. S tímto rozšířením mohou děti odhalit svět matematiky, poznávat jednotlivá čísla nebo i řešit jednoduché matematické úkoly.

detail

dostupnost:

790 Kčcena s DPH

Hrací stěna – Zvířátka – T-WOOD

Sedmnáct dřevěných zvířátek jakožto doplněk k základní Hrací stěně, díky němuž se mohou děti hravou formou naučit poznávat nejen řadu současných zvířat, ale k tomu i několik druhů dinosaurů z prehistorické éry.

detail

dostupnost:

390 Kčcena s DPH

Hrací stěna – Dopravní prostředky – T-WOOD

23 dřevěných kostiček ve tvaru nejrůznějších pracovních prostředků, zemědělských strojů a různých součástí vesmírného objevování jakožto zábavná a zároveň vzdělávací doplňková sada Hrací stěny.

detail

dostupnost:

590 Kčcena s DPH