Loutková divadla - Divadelní sety

Loutkové divadlo wood season

Ponořte se do světa pohádek s originálním loutkovým divadlem z české chráněné dílny wood season. Divadlo obsahuje šest dřevěných loutek a tři scény, přičemž vaše pohádková dobrodružství můžete jednoduše rozšířit zakoupením scének a loutek dalších.

detail produktu
vyrobeno v chráněné dílně český výrobek obsahuje divadlo, 6 loutek, 3 scény a balíček drobných kulis
1990,– Kčcena s DPH

Loutkové divadlo wood season s krabicí

Loutkové divadlo vyrobené v české chráněné dílně wood season, které nabízí nejen šest dřevěných loutek a tři scény, ale k tomu i balíček drobných kulis, co vašemu divadlu dodají to správní kouzlo. Celé divadlo je navíc uskladněné v praktické a stylové dřevěné krabici, díky které můžete mít všechny jeho komponenty vždy pohromadě.

detail produktu
vyrobeno v chráněné dílně český výrobek obsahuje divadlo, 6 loutek, 3 scény, balíček drobných kulis a krabici z březové překližky
2390,– Kčcena s DPH

Královské loutkové divadlo s krabicí

Obsáhlé originální loutkové divadlo vyrobené v české chráněné dílně wood season, které nabízí nejen osm dřevěných loutek a sedm scén, ale k tomu i dva balíčky drobných kulis, které vašim divadelním příběhům dodají to správné kouzlo.

detail produktu
vyrobeno v chráněné dílně český výrobek obsahuje divadlo, 8 loutek, 7 scén, 2 balíčky drobných kulis a krabici z březové překližky
3190,– Kčcena s DPH

Rozšíření na Královské loutkové divadlo

Pořídili jste si u nás tradiční loutkové divadlo wood season, avšak na fantazii vašich ratolestí už jeho obsah prostě nestačí? Nevadí! Nemusíte totiž nutně kupovat větší divadlo nové – stačí pouze rozšířit vaše stávající.

detail produktu
vyrobeno v chráněné dílně český výrobek obsahuje 2 loutky, 4 scény, balíček drobných kulis a krabici z březové překližky
1390,– Kčcena s DPH

Krabice na loutkové divadlo wood season

Uskladněte svoje divadlo, loutky, scénky i další příslušenství z chráněné dílny wood season do praktické a stylové dřevěné krabice, díky které můžete mít jistotu, že se z vaší pohádkové říše už nikdy nic nikam nezatoulá.

detail produktu
vyrobeno v chráněné dílně český výrobek krabice z březové překližky
590,– Kčcena s DPH
 

 

+420 775 636 005

info@woodseason.cz

po-pá: 9:00-18:00